121Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Sesli Sohbete Giriş

Sesli Sohbete Giriş

Merhabalar , sesli chat kullanıcıları bugün ki makalemiz de sesli sohbete giriş nasıl olmalıdır?Bir tıklama ile sohbet odalarına anasayfamız üzerinden nasıl bağlantı yapılır? bu konumuzu sizlerle paylaşacağım.

Sesli sohbet internet üzerinden sesli ve görüntülü chat yapma imkanını en iyisi veren speaky chat kurulumu olan insanları bir oda içerisinde paylaşmasını sağlayan sistem içerir.Peki bu tarz sitelere kullanıcılar nasıl giriş yapar? Öncelikle internet explorer tarayıcısı ile bağlantı kurulmasını önermekteyiz.Anasayfamız üzerinden rumuzunu seçtikten sonra Aktivex denetimi indirmenizi öneriyoruz, çünkü denetim programını indirmeniz durumunda sesli chat odalarımız da daha rahat sohbet edebilir , kesinti ve düşme sorununu yaşamanızı engeller.

Sesli sohbete giriş ilk defa sitemize giren kullanıcılarımız için yazılmıştır.ktivex ve sesli sohbet odalarımıza bağlanmakta sorun yaşayanlara özel duyuru niteliği taşımaktadır.

Çok zor olmaması şartı ile girişlerimizin aktif olması Google üzerinden ilk defa sitemize giriş yapmak isteyen kullanıcılarımızın yukarda belirtmiş olduğumuz yazımızı dikkatle okumasını önermekteyiz.

Google Chrome, speaky chat alt yapısı bu tarz sitelere şu an ki şartla itibariyle uyum sağlamadığı için girişlerinizi İnternet explorer tarayıcısı üzerineden gerçekleştirin.Kısa süre içerisinde Chrome ve bir çok özel tarayıcı üzerinden de girişlerimizin aktif olacağını da burdan duyurmak isteriz.

SesliMana ailesi keyifli sohbetler diler.

05 Haz 2017 1054 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder