159
Üyelik

# Üyelik Sayfamıza Hoş Geldiniz.

Üyelik Sayfamızda Neler Var?

-Nasıl Üye Olurum?

-Rumuz,Mail, Şifre Talebleri

-Profil Oluşturma Ve Reism Yükleme

Nasıl üye olabilirim; Sitemize üye olmak oldukça basittir, değerli arkadaşlar güvenliğiniz ve daha kaliteli ortam için lütfen kendi mail adresininizi kullanınız ve akılda kalıcı unutmayacağınız bir şifre ve üyelik tarihinizi bir yere not alın yeterli olacaktır.Üyelik Sayfamızı ziyaret ederek seçmiş olduğunuz rumuz, şifre, mail ve güvenlik kodunu eksiksiz giriniz ve başarıyla kaydınızı tamamlayınız.

(Önemli Not;) Sitemize üyelik kaydı oluştururken farklı kişilerin isim soy isim,resimleri gibi aldatıcı üyelik kayıtları oluşturmayınız bu suçtur bunun hakkında yargılanabilirsiniz.

Rumuz değişimi; Rumuzunu kayıt ettiğiniz mail adresi ile bize iletişim sayfamızdan ya da canlı destek bölümümüzden rumuzumu değiştirmek istiyorum hakkında mail gönderirseniz işleminizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliriz, yada sitemizde buluna sorunlar odamızdan rumuz değişikliği hakkında destek alabilirsiniz.

Mail adres değişikliği;Sitemize uydurma mail ile üye kaydı oluşturduysanız ve bunu düzeltmek istiyorsanız üye olduğunuz tarihi hatırlamanız,şifreyi bilmeniz ve sitede bulunan Sorunlar odamıza girip yetkili arkadaşlar sitemize son yaptığınız girişleri ip logları ile, gerçekliliğinizi kontrol edip değişimi gerçekleştirecektir.

Şifre değişimi;Şifrenizin başkları tarafından kullanıldığını düşünüyorsanız kayıt yaptığınız mail ile bizlere İletişim yada Canlı Destek bölümümüz ile sorunlar odamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Profil düzenleme ve resim yükleme;Profil ve resim yükleme sayfası üye olduğunuz andan itibaren aktif olacaktır.Profillerinizi kendi bilgilerinizle sahte olmayan bilgilerle düzenleyiniz.

Kızlarla Ücretsiz Sesli Chat Yap Merhabalar, sesli sohbet kullanıcıları internet üzerinden canlı ve online bayanlarla ücretsiz olarak sohbet edebilme imkanı veren SesliMana chat odaları günden güne sesini daha fazla kullanıcıya ...
Ücretsiz sesli sohbet sitesi Merhabalar, SesliMana.com Sesli chat kullanıcıları internet üzerinden yeni insanlarla sohbet edebilmek ve onlara daha yakın olarak eğlence, şarkı, yarışma ve bir çok faaliyelerinizi sitemiz üzerind...
Sesli Sohbete Giriş Merhabalar , sesli chat kullanıcıları bugün ki makalemiz de sesli sohbete giriş nasıl olmalıdır?Bir tıklama ile sohbet odalarına anasayfamız üzerinden nasıl bağlantı yapılır? bu konumuzu sizlerle p...
Sesli Siteler Türkiyenin ilk Sesli Siteler sohbet sitesi SesliMana.com Adresine hoşgeldiniz. Sesli Siteler sizlere Kamerali Sesli Chat hizmeti sunuyor. Ücretsiz bağlanın. Dunyanın Bütün ülkererinden insanların b...

0531 428 60 80

İstanbul / Merkez
Copyright 2017 KariyerPanel.Com Tasarım | Tüm Hakları Saklıdır..KariyerPanel