159
Kurallar

Kurallar

Kıymetli Üyelerimiz Ve Misafirlerimiz;

Sesli sohbet odalarımız içinde özgür ve huzurlu bir platform'da sağlam bir şekilde sesli chat etmek adına herkesin uyması gereken bazı şartlar vardır.Aşagıda listelenen kurallara uyduğunuz takdirde rastgele bir kıstlamaya maruz kalmadan bağımsız bir biçimde sesli sohbet edebilir, yepyeni dostluklar kurabilirsiniz.

# SesliMana Sohbet Kuralları

Argo,Hakaret Edici Söz; Sesli sohbet odalarını kullanırken sitemizde bulunan bay veya bayan kullanıcılarımızı belirttiğimiz gibi küfür,argo,hakaret,kötü söz ve davranışlardır.SesliMana.Com yöneticileri tarafından yasaklanmıştır.Bu şartlara uymayan kullanıcılar tüm odalarımızda konuşmaları ve yazışmaları kesilecektir.

Siyasi Propaganda; SesliMana sohbet odalarımızda siyasi parti tartışması yapılması yasaktır.Ve T.C devleti alehinde sesli,görüntülü yada yazılı olarak siyasi konuşmalar eleştiriler yapmak kesinlikle yasaktir,suçtur.Atatürk'ün anlayışına hakaret edici sözler hakkında konuşmalar yasaktır.

Dil,Din,Irk,Mezhep Ayrımı; Ülkemiz'den ve Avrupa ülkelerinden sitemize ziyaret eden sesli sohbet odalarımıza katılan kullanıcıların, kendi aralarında dil,din,ırkve mezhep ayrımının yapılması SesliMana.com yöneticileri tarafından yasaklanmıştır.Lütfen bu konuda hassas davranmanızı istiyoruz, bu tür ayrımlar yapıldığında uyarılmadan siteden iletişimleri kesilecektir.

Reklam/Flood;Genel sesli sohbet odalarımızda farklı web sitelerinin mikrofonda yada görüntülü ve yazılı flood olarak yada farklı programlar teknikleri ile reklam yapılması yasaktir, süresiz ban sebebidir.

Rumuz Kullanımı;Seçmiş olduğunuz kendinize has Rumuzlarınızın Türk Ahlak yapısına uygun olması gerekmektedir.Küfür içeren rumuzlar kullanıldığı takdirde SesliMana.Com odalarına giriş yaptığınızda bloke edilirsiniz, odalarımıza giriş yapamazsınız.

Sesli Görüntülü Görüşmeler; Sohbet odalarımıza bağlantı kuran kullanıcılarımız yaptıkları sesli ve görüntülü görüşmelerden kedinleri sorumludur.Her hangi bir eylemdem ötürü SesliMana.com sesli sohbet- sesli chat - görüntülü sohbet sitesi sorumlu tutulamaz.

Kullanıcı Bağlantıları;Sitemize her giren kullanıcının 18 yaşını geçmiş olması gerekmektedir.18 yaşından küçüklerin SesliMana.com sohbet odalarına girişleri tespit edildiğinde sistemden tamamen ilişkisi kesilip sınırsız olarak site dışına atılacaktır.

Ban,Gag,Mute;Kişisel sebeplerden ötürü kullanıcıya komut kullanılması yasaktır.Üst yetkili alt yetkiliye komut kullanamaz, şaka yoluylada olsa hiç bir şekilde üzerinde komut kullanması yasaktır, yapan ve uygulayan kişilerin yetkisi silinir.

Kişisel Bilgiler/Hesap Paylaşımı;Kullanıcılar arasında Skype,Email,Facebook,Twitter,İnstgram,telefon numarası ve benzeri sosyal paylaşım hesaplarının paylaşımı yasaktır.Farklı yollardan elde edilen isim,soy isim,ip adresi paylaşımları yapılası yasaktır.

Önemli Duyuru; Yukarda belirtmiş olduğumuz kuralları okuduysanız sizlerden ricamız SesliMana.Com kullanıcıları ile paylaşmanız ve okutmanızdır.Saygılarımızla.

Kızlarla Ücretsiz Sesli Chat Yap Merhabalar, sesli sohbet kullanıcıları internet üzerinden canlı ve online bayanlarla ücretsiz olarak sohbet edebilme imkanı veren SesliMana chat odaları günden güne sesini daha fazla kullanıcıya ...
Ücretsiz sesli sohbet sitesi Merhabalar, SesliMana.com Sesli chat kullanıcıları internet üzerinden yeni insanlarla sohbet edebilmek ve onlara daha yakın olarak eğlence, şarkı, yarışma ve bir çok faaliyelerinizi sitemiz üzerind...
Sesli Sohbete Giriş Merhabalar , sesli chat kullanıcıları bugün ki makalemiz de sesli sohbete giriş nasıl olmalıdır?Bir tıklama ile sohbet odalarına anasayfamız üzerinden nasıl bağlantı yapılır? bu konumuzu sizlerle p...
Sesli Siteler Türkiyenin ilk Sesli Siteler sohbet sitesi SesliMana.com Adresine hoşgeldiniz. Sesli Siteler sizlere Kamerali Sesli Chat hizmeti sunuyor. Ücretsiz bağlanın. Dunyanın Bütün ülkererinden insanların b...

0531 428 60 80

İstanbul / Merkez
Copyright 2017 KariyerPanel.Com Tasarım | Tüm Hakları Saklıdır..KariyerPanel